لابی ورودی مجلل
اختصاص تمامی فضای طبقه همکف برج‌های مسکونی به امکانات مشاع موجب احداث و تجهیز لابی ورودی مجلل همانند هتل‌های پنج ستاره گردیده است. ترکیب چوب ترمووود فنلاندی و نورپردازی اجرا شده در سقف با سرامیک درجه یک ترک و لمسه کوبی چرمی در دیوار بستر مناسبی برای تجهیزات لابی با مبلمان و تجیزات لوکس را فراهم نموده است. مبلمان استفاده شده در لابی ورودی تمام چرم بوده و از شرکت چرم درسا تهیه گردیده است و علاوه بر آن در ساخت کانتر ورودی و برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز با تلفیق سنگ اسلب ایتالیایی و چوب طبیعی، تمامی تلاش در ایجاد فضایی گرم و دلنشین جهت استفاده ساکنین صورت پذیرفته است.

سالن ورزش
ساخت سالن‌های ورزش برج‌های مسکونی با متراژ مناسب جهت امکان فراگیری تمام دستگاه‌های مورد نیاز و طراحی متناسب با فضاهای ورزشی و مجهز به سرویس بهداشتی، حمام و رختکن صورت پذیرفته است. علاوه بر آن با توجه به اهمیت بالای تکنولوژی ساخت ادوات ورزشی در سلامت استفاده کنندگان، جهت تجهیز سالن از برند ایتالیایی TechnoGym که یکی از مطرح ترین تولید کنندگان دنیا می‌باشد استفاده گردیده است. کلیه سالن‌های ورزش در بخش هوازی مجهز به سه دستگاه تردمیل، یک دوچرخه ثابت ایستاده، یک دوچرخه ثابت نشسته و همچنین یک دستگاه الپتیکال می‌باشند و علاوه بر آن با استفاده از یک دستگاه وزنه اسمیت و همچنین یک دستگاه چند کاره که قابلیت 21 تمرین بدنسازی حرفه ای را دارد نیاز تمامی کاربران مرتفع گردیده است.

سالن اجتماعات
جهت برگزاری همایش‌های ساکنین، سالن اجتماعاتی مجهز به آشپزخانه، رختکن و سرویس بهداشتی در تمامی برج‌های مسکونی موجود می‌باشد. در این سالن که کف و دیواره آن با سرامیک درجه یک ترک اجرا گردیده است. با استفاده از طراحی چوب در سقف و کاغذ دیواری در بخش‌هایی از دیواره فضایی دلنشین جهت استفاده ساکنین ایجاد و چیدمانی مرغوب و متناسب با این فضا جهت پذیرایی از 80 نفر قرار داده شده است.

سالن سرگرمی
سالن سرگرمی ساخته شده در برج‌های مسکونی مجهز به مبلمان، میز بیلیارد، اسنوکر و تلویزیون می‌باشد که با رزرو قبلی قابل استفاده به صورت اختصاصی توسط ساکنین بوده و طراحی زیبا و خاص این فضا موجب استقبال بسیار آنان گردیده است.

طبقات پارکینگ
وجود سه طبقه پارکینگ در طبقات منفی برج‌های مسکونی و اتصال سازه الحاقی به آن‌ها موجب تامین پارکینگ مسقف به میزان یک و نیم برابر تعداد واحدها گردیده و ساکنین بنا به نیاز خود اقدام به خریداری این پارکینگ‌های مازاد نموده اند. کف و دیواره این طبقات نیز کاملا سنگ می‌باشد و با استفاده از دو نوع سنگ گرانیت مختلف در کف، مسیرهای حرکتی و همچنین محل پارک خودروها کاملا مشخص گردیده است.

موتورخانه مرکزی
با توجه به اهمیت کیفیت تجهیزات تاسیساتی ساختمان، حداکثر دقت در انتخاب این موارد صورت پذیرفته است و موتورخانه مرکزی هر یک از برج‌های مسکونی مجهز به دو دستگاه چیلر جذبی WorldEnergy ساخت کشور کره جنوبی و دو دستگاه بویلر آب گرم و منابع کویلدار و سختی گیر ساخت شرکت پاکمن و همچنین مشعل‌های Riello و پمپ‌های Lowara ساخت کشور ایتالیا می‌باشد.آسانسورها: هر یک از برج‌های مسکونی مجهز به دو دستگاه آسانسور نفر بر و یک دستگاه آسانسور بار بر BLT ساخت کشور چین می‌باشد.سیستم برق اضطراری: جهت روشنایی فضاهای مشاع و همچنین کارکرد تجهیزات موتورخانه و آسانسور هنگام قطع برق، کلیه برج‌های مسکونی مجهز به یک دستگاه دیزل ژنراتور Volvo می‌باشند.سیستم آیفون تصویری: جهت امکان ارتباط لابیمن با واحدها و همچنین در صورت نیاز ارتباط تصویری مراجعین از لابی با واحدهای مسکونی سیستم آیفون Videx ساخت کشور ایتالیا اجرا و نصب گردیده است.سیستم اعلام حریق: جهت اطلاع از وقوع حریق، دتکتورهای دودی و حرارتی در کلیه فضاهای برج‌های مسکونی اجرا گردیده و در صورت وقوع آتش‌سوزی توسط کنترل پنل مرکزی که نزد لابیمن نصب گردیده است محل دقیقه حادثه مشخص می‌گردد.
سیستم اطفا حریق: جهت پیشگیری از گسترش حریق سیستم آب افشان با پوشش کامل در فضاهای مشاع برج‌های مسکونی اجرا گردیده و در صورت وقوع آتش‌سوزی توسط کنترل پنل مرکزی که نزد لابیمن نصب گردیده است محل دقیقه حادثه مشخص می‌گردد.سیستم تهویه هوای پارکینگ: کلیه طبقات پارکینگ مجهز به سیستم تهویه هوا می‌باشند.

سیستم شوت زباله: کلیه برج‌های مسکونی مجهز به سیستم شوت زباله و اتاق ترولی می‌باشند.

سیستم دوربین مدار بسته: جهت امکان کنترل فضاهای مشاع، سیستم دوربین مدار بسته در کلیه طبقات منفی و لابی ورودی اجرا گردیده است.

سیتم آنتن مرکزی: کلیه بلوک‌ها مجهر به سیتم آنتن مرکزی با تکنولوژی DVB-T می‌باشد.