مصالح مصرفی
در ساخت واحدها از مرغوب‌ترین مصالح و وسایل ایرانی و خارجی موجود در بازار استفاده خواهد شد. کف واحدها از سرامیک درجه یک ایرانی یا خارجی با ابعاد مناسب و در ترکیب با پارکت سوئیسی از چوب کاملاً طبیعی، پوشش دیواره‌های داخلی از انواع رنگ‌های درجه یک، سنگ‌های دکوراتیو، سنگ‌های لاشه منظم و یا مینیاتوری، کاغذ دیواری درجه یک ایتالیایی و دیوارکوب‌های MDF درجه یک ساخت کشور ترکیه و یا آلمان در ترکیب با ژوئن‌های استیل و MDF عقب نشسته تعیین گردیده است.

کاشی و سرامیک کف و دیواره سرویس بهداشتی از نوع درجه یک ایرانی و با طرح‌های متنوع انتخاب شده است.

درب اصلی واحدها و فضای داخلی آنها به صورت تمام چوب با یراق‌آلات و دستگیره‌های از نوع خارجی درجه یک انتخاب گردیده‌اند. پنجره‌ها از نوع Thermal break دو جداره و با مقاومت مناسب و بدون تولید صدا در اثر جریان باد در ارتفاع انتخاب گردیده‌اند.


نورپردازی داخل واحدها و راهروهای حدفاصل آنها بر اساس نورهای مخفی یا Light box و نور متمرکز در اختلاف تراز سقف‌ها طراحی شده است.

آشپزخانه واحدها به صورت Open با دیواره‌هایی از سنگ آذرشهر و دکوراتیو مینیاتوری در حد فاصل کابینت‌های زمینی و هوایی و با بهره‌گیری از کابینت‌های MDF ترک در دو رنگ با هارمونی مناسب و امکانات جدید آشپزخانه‌های مدرن با پیش‌بینی محل ظرفشویی و رختشویی توکار، سوپر بزرگ مواد غذایی و جانمایی فر و مکروفر طراحی گردیده است.

سقف آشپزخانه از کناف با امکان نورگیری از گریل‌های سقفی با پوشش پلکسی و در دو سطح طراحی شده است. اتاق‌های نیز همگی دارای کمدهای بزرگ با روکش MDF، که به صورت طبقه‌بندی شده با تفکیک جای لباس، کفش و دراور طراحی شده است.